Distances līgums

      Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA ''Ceļmallapa", reģ nr. 40103011290 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu gan fiziska, gan juridiska persona, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot Pircējam preces, atbilstoši noteiktajai kārtībai. Distances līguma noteikumi attiecas uz visām trim mūsu mājas lapām - 

www.sasliki.lv
 www.ecope.lv 
 www.esaluts.lv

Piegādes un samaksas kārtība 

  Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Norēķināties iespējams ar naudas pārskaitījumu, maksājuma karti internetā (bank link) un skaidru naudu saņemot preci veikalā.

      Pirotehnisko izstrādājumu piegāde nav atļauta, preces var saņemt tikai pie mums veikalā - Mūkupurva bode, saņemot preci Pircējam tiek izsniegts iepriekš apmaksāts rēķins vai nosūtīts uz iepriekš norādīto e-pasta adresi. Pirotehnisko izstrādājumu iegāde atļauta tikai no 18 gadu vecuma. Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pircējam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, preces saņemšanas brīdī. Divu (2) darba dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis apmaksu par pasūtīto preci, Pārdevējs sagatavo preci nodošanai Pircējam. Kad prece ir sagatavota nodošanai, Pārdevējs informē par to Pircēju, nosūtot paziņojumu, uz Pircēja e-pastu un/vai Pircēja telefona numuru.

Makšķerlietas iespējams klientam saņemt ar Omniva, DPD vai Latvijas pasta starpniecību. Ar Omniva starpniecību preces tiek nosūtītas uz Jūsu norādīto pakomātu.  Pakomātu adreses varat apskatīt šeit. Ar DPD starpniecību preces iespējams saņemt ar kurjeru. Kurjers jūsu pasūtījumu nogādās norādītajā adresē, iepriekš ar jums sazvanoties un saskaņojot piegādes laiku. Ar Latvijas pasta starpniecību preces iespējams saņemt jebkurā pasaules malā.  Pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs izsūtīsim jūsu preci uz Jūsu norādīto adresi 1-2 darba dienu laikā. Piegādes laiks atkarīgs no pārvadātāja. Piegādājam arī preces uz Lietuvas un Igaunijas Omniva pakomātiem.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „Ceļmallapa”, Beberbeķu iela 58, Rīga, mob. 28344844, e-pasts - [email protected] ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Lai izmantotu atteikuma tiesības Jums jāiesniedz atteikuma veidlapa, kuru iespējams atrast šeit: https://www.ptac.gov.lv/lv/atteikuma-veidlapa. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Pārdevējam jeb SIA "Ceļmallapa" ir tiesības atteikt izvirzīto pieprasījumu, ja ir redzami bojājumi, lietojuma pazīmes, saplēsts oriģinālais iepakojums vai ir noplēsti marķējumi. Pārdevējam ir tiesības atmaksāt tikai daļu no preces vērtības, ja ir konstatēti iepriekš minētie fakti. Situācijā, kad Pircējs ir izmatojis atteikuma tiesības un preci dažādu apsvērumu dēļ nav iespējams laist tālākai tirdzniecībai, strīds par Pārdevējam radītajiem zaudējumiem ir risināms civiltiesiskā kārtībā. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona. Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tāds, ka prece neatbilst pasūtījumam.

 Pārdevēja tiesības un pienākumi

      Pārdevējam ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma, kurš noslēgts uz pasūtījuma pamata, ja preces piegāde nav iespējama, tai skaitā, ja Pārdevējam ir beigušies attiecīgās preces krājumi noliktavā. Pircējam par šādu gadījumu tiek paziņots pie pirmās iespējas pa tālruni vai e-pastu. Tādā gadījumā Pircēja samaksāto priekšapmaksu Pārdevējam atmaksā nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, Pircēja norādītajā norēķinu kontā.

Datu apstrāde, privātuma politika un vispārējie noteikumi

  Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Mājas lapai ir pieslēgts drošais HTTPS savienojums, brīdī, kad tiek uzsākta pasūtījuma noformēšana, Pircējs tiek pārvirzīts uz drošu HTTPS maksāšanas lapu, tādējādi visi pirkumi vienmēr notiek caur drošo HTTPS savienojumu.

       Šajā tīmekļa vietnē mēs neievācam nekādus Jūsu personas datus, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu).

       Informāciju, kas saistītas ar šīs tīmekļa vietnes apmeklētājiem un to rīcību fiksē Google Analytics, kas tiek izmantota statistikas nolūkos, lai uzlabotu šīs tīmekļa vietnes lietojamību. Ievāktie dati netiek izmantoti, lai identificētu jūsu personību.

Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.sasliki.lv ; www.ecope.lv ; www.esaluts.lv norādīto kārtību.  Neizmantojiet mūsu interneta vietnē ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Ceļmallapa” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes lietošanas noteikumiem.  SIA „Ceļmallapa”, konstatējot interneta vietnē kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu.  Interneta vietnes lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu.  Interneta vietnē attēlotais preču saturs, apraksts un cita informācija ir SIA „Ceļmallapa” īpašums.  Interneta veikalā redzamās preces attēlos pēc to krāsas, lieluma, formas vai citiem parametriem var atšķirties no faktiskajām preču īpašībām. Attēliem ir informatīvs raksturs.  Preces cena, kas norādīta interneta veikalā var atšķirties no preces cenas, kas ir pie preces Pārdevēja tirdzniecības vietā, saistībā ar dažādām akcijām, kas tiek veidotas tieši interneta veikalā.

Dāvanu karte lietošanas noteikumi

 • Mūkupurva bode - dāvanu kartei ir ierobežots termiņš, seši (6) mēneši no iegādes brīža;
 • Dāvanu kartei nav iespējams pagarināt lietošanas termiņu;
 • Dāvanu karti var izmantot tikai veikalā - Mūkupurva bode;
 • Ar dāvanu karti nav iespējams norēķināties interneta veikalā;
 • Dāvanu karte ir bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis;
 • Dāvanu kartes kopējā summa jāizlieto vienā pirkuma reizē;
 • Dāvanu kartes nozaudēšanas gadījumā, dāvanu karte netiek atjaunota;
 • Dāvanu karti nav iespējams samainīt pret skaidru naudu;
 • Katrai dāvanu kartei ir reģistrācijas numurs, kas reģistrēts mūsu datu sistēmā;
 • Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartes norādīto vērtību, summas starpība netiek atmaksāta. Ja pirkuma summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, atlikušo summu var veikt skaidrā naudā vai ar maksājuma karti;
 • Dāvanu karti iesējams iegādāties pie mums veikalā vai mūsu interneta veikalā. Nepieciešamības gadījumā dāvanu karti nosūtīsim uz Jūsu norādīto pakomāta adresi;


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.